İletişim

Çözümler

Veri Her Şeydir

Dünya verilerle çalışır ve çoğu yapılandırılmamış. Yapılandırılmamış Veriler, dijital olarak depolanan tüm verilerin yüzde 80’ini oluşturur ve İnsanlar, Bilgisayarlar, Uygulamalar, Makineler, Sensörler tarafından oluşturulan her türlü bilgiyi içerir. Veriye dayalı ekonomi büyüdükçe, üretilen Yapılandırılmamış veri miktarı da artar.

Yapılandırılmamış veriler, birçok işletme için gizli bir tehlike arz eder. En azından, ticari faaliyetlere zarar verebilir ve artan depolama maliyetlerine yol açabilir, ancak daha da kötüsü, mevzuata uyum için bir saatli bombadır. Bu bilgilerin bir kısmını Yanlışlıkla Silme veya Sızıntı yoluyla kaybetmek  işinize zarar verebilir. Birçok yasa, yapılandırılmamış verilerin yönetimini ve güvenliğini kapsar,  Uyulmaması para cezalarına ve hatta davaların kaybedilmesine neden olabilir .

Yapılandırılmamış verilerin değeri açıktır, ancak onu etkin bir şekilde korumanın ve yönetmenin maliyetleri de açıktır! Kuruluşların Yapılandırılmamış verilerin yönetiminde birçok Zorluğu vardır . İş Gereksinimleri ve Bilgi Teknolojisi teklifleri geliştikçe, Kurumsal Yapılandırılmamış Verilerin yönetimi ve korunması daha Zorlu hale geliyor!

Çözümlerimiz

thumbs_b_c_2e070147fc64529754cfa56841b6b5ae
 Kimlik Avı Testi (Simülasyon) & Eğitimi

Kimlik avı tehdidini tanımlamak düşündüğünüzden daha zor olabilir. Kimlik avı, tanıdığınız birinden geliyormuş gibi görünerek kişisel bilgilerinizi ifşa etmeniz için sizi kandırmaya çalışan bir tehdittir. Neyin sahte olduğunu ayırt edebiliyor musunuz?

Veri Sınıflandırma

Veri sınıflandırma, ihtiyaç duyulan dokümanlara erişebilmek için gerekli olan kategorilere ayırma, sıralama ve saklama işlemlerinin organizasyonu olarak tanımlanmaktadır. 

 Uç Nokta Yedekleme

Günümüzün son derece sanallaştırılmış ortamlarında bile, uç noktalar (yani masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar) her zaman fiziksel kalacak ve bunların yedeklenmeleri gerekecektir. Bu yedekleme hizmetlerini sizin için yapmaktayız.

 Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi

Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (Privileged Access Management – PAM), kritik verilere ulaşabilen özel yetkili kullanıcıların tespiti, analizi ve kontrolü için kullanılıyor. Tüm bu işlemlerin sağlıklı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilmesi için de özel yazılım çözümlerinden faydalanmak mümkün.

Haberler

İletişim

Nisbetiye Mah/Gazi GÜÇNAR SK. No:4/7 Beşiktaş/İstanbul
Tel: +90 212 337 36 65
Fax: +90 212 337 36 10
Website: https://www.bring.com.tr
Email: info@bring.com.tr

SORUMLULUK REDDİ

Uyarı: Bu sitede yer alan tüm görseller, yazılar ve işitsel materyallar Bring.com.tr sitesine aittir.
İzinsiz paylaşılamaz, kopyalanamaz ve dağıtılamaz.